Виставка писанок та різблянок «Мистецтво самопізнання» в Богуславі.

Виставка писанок та різблянок «Мистецтво самопізнання» в Богуславі.

24 грудня 2016 року в Музеї народних промислів в Богуславі відкрилась виставка писанок та різблянок «Мистецтво самопізнання».

b19

Майстрині Анна Савенко і Тамара Федоренко продовжують творчі пошуки, тож, експозиція виставки, що переїхала з національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченко» в с. Моринці, поповнилась новими роботами.

tamara2

Панно з писанок Тамари Федоренко

anna

Різблянки Савенко Анни

Колектив працівників музею з радістю відчинив свої двері перед майстринями. Відкриття виставки пройшло в теплій дружній атмосфері. Говорили про творчі пошуки майстринь в писанкарстві та різьбленні по яєчній шкарлупі, культурне та історичне значення оздоблення яєць в українському декоративно-ужитковому мистецтві та його розвиток в сучасному світі. Виставка писанок та різбленок привабила як дорослих поціновувачів, так і юних прихильників.

Писанки Тамара Федоренко

Тамара Федоренко зі своїми авторськими роботами

вишивка Анни Савенко

Анна Савенко і її шедеври вишивки

На останок хочу розповісти про акцію в Музеї народних промислів в Богуславі: на старовинному ткацькому станку створюється найдовший рушник в Україні. При чому, ткати його може кожен бажаючий!

ruchnyk

Тож, відвідайте славне місто Богуслав, яке започаткував сам Ярослав Мудрий, та торкніться український традиції в сучасній інтерпретації!

b14

2 комментария

 1. Дуже дякую за звіт про відкриття виставки. Чудово! Багато нових робіт! Молодці!
  Опублікуйте коли планується майстер-клас. Запрошу своїх друзів доторкнутись до наших українських традицій і краще себе відчути.
  Бажаю вам, Анна і Тамара сил на нові творчі пошуки і радувати українців своїми шедеврами.
  З повагою, Олена Зарицька

  Ответить
  • Дякуємо Вам!

   Ответить

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Share This