Виставка писанок «Мистецтво самопізнання» в Моринцях

Виставка писанок «Мистецтво самопізнання» в Моринцях

До свята Святої Покрови у виставковій залі національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченко» в с. Моринці відкрилась виставка писанок «Мистецтво самопізнання».

Роботи київських майстринь Тамари Федоренко і Анни Савенко виконані на шкаралупках яєць (писанки, різбленки та дряпанки).

IMG_8944_1
Гостинний та дружній колектив співробітників музею, під керівництвом директора Шевченко Людмили Михайлівни, доброзичливо зустрів роботи майстринь.

IMG_8966_1

IMG_8968_1
На відкритті виставки звучали українські пісні, адже обидві дівчини співають в народній хоровій капелі «Дніпро», де і познайомились. Роботи Анни і Тамари різні за технікою виконання і стилем, але їх об’єднує щира любов до древніх традицій і бажання дарувати своє мистецтво на радість глядачам.

IMG_8981_1
Тамара Федоренко презентувала 3 тематичних панно з писанок та  триптих із розписаних страусиних яєць.

IMG_8970_1
Панно з писанок «Тарас. Коловорот життя» присвячений нелегкій долі Тараса Шевченко, яку можна порівняти з долею самої України.

IMG_8977_1

Анна Савенко представила понад 120 авторських дряпанок та різбленок, а також 4 панно з авторською вишивкою.  IMG_8995_1

Неабиякий інтерес та захоплення відвідувачів викликали витончені різбленки Анни. Роздивлятись їх можна до нескінченності!

IMG_8999_1

IMG_9025_1
Саме через кропітку творчу роботу приходить усвідомлення і пізнання себе, свого внутрішнього світу. Девіз виставки — мистецтво має належати народові і бути доступним кожному! Адже, через високі вібрації процесу творення ми удосконалюємося самі і робимо краще світ навколо себе.

IMG_9004_1

Велике щастя для кожного художника дарувати своє мистецтво на благодатній землі Шевченківського краю!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Share This