Панно «Храми Києва»

На панно симетрично розташовано 9 пустих гусячих яєць. На кожному яйці зображено один з найпрекрасніших соборів столиці України.
Починаючи зверху зліва: Собор Святого Пантелеймона (Феофанія), Андріївська церква, Кирилівська церква, Успенський собор (Києво-Печерська Лавра), Софійський собор, Михайлівський собор, Георгіївський собор (Видубицький монастир), Володимирський собор, Миколаївський собор (Покровський монастир).

Храми відбирались за історичною значущістю та естетичними якостями. Також, особиста любов авторки до кожного храму відіграла основну роль у створенні панно «Храми Києва».

2016 рік створення.

Техніка: восковий розпис, анілінові барвники, авторська техніка.

IСТОРIЯ ПАННО «ХРАМИ КИЄВА»

Вперше панно з писанок  «Храми Києва» було предствалено на всеукраїнській виставці «Світ Божий як Великдень» в Центрі Української Культури та Мистецтва у квітні 2016 року.
У жовтні 2016 року на Всеукраїнській виставці до Дня Художника у виставкових залах НСХУ панно вдруге було презентоване.
Наприкінці осені 2016 року в Національному Заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка» в селі Моринці панно з писанок «Храми Києва» було серед інших робіт Тамари Федоренко. Авторська виставка Тамари Федоренко «Мистецтво самопізнання» триватиме до кінця 2016 року.

ПАННО «Храми Києва» НА ВИСТАВЦI